Serdecznie zapraszam na zorganizowane atrakcyjne wyjazdy które przyniosą pełny relaks , dobre samopoczucie jak i wiele innych zdrowych i wspaniałych doznań.  Na łonie przyrody, w ciszy, z dala od zgiełku codziennego życia w kameralnych w luksusowych ośrodkach w kraju i za granicą.

Zapraszam wszystkich - niezależnie od wieku!

BODY DETOX & SOUL ThERAPIE

Program ten to przede wszystkim czas dla siebie - na łonie przyrody, w ciszy i luksusie. Podstawową ideą programu  jest przede wszystkim uczestnictwo w specjalnie dobranym programie wielopłaszczyznowych terapii. Program trwa od niedzieli do piątku lub piątku do niedzieli ( speed weekend) i daje efekt utraty 4-6 kilogramów spadku wagi czyli      od: 6 cm do 10 cm mniej w obwodzie talii, bioder oraz udach.

Więcej info na stronie >>>  

 WCZASY WELLNESS & SPA w pełni zorganizowane ... TO NIE TYLKO FITNESS LECZ STYL ŻYCIA DOBRE SAMOPOCZUCIE I HARMONIA POMIEDZY CIAŁEM, DUCHEM I UMYSŁEM... 

ZAJECIA Z TRENEREM... pełne spectrum wellness czyli zaspokojenia potrzeb psychologicznych (trening mentalny, techniki relaksacyjne) emocjonalnych, towarzyskich, fizycznych (fitness) 
...A TAKŻE W SPA... wykorzystanie zabiegów w spa hotelowym W KRAJU I ZA GRANICĄ.

WCZASY Z TWOIM OSOBISTYM TRENEREM !!!

PAKIET: 

  • ACTIVE,
  • ENERGY
  • PREMIUM... 

W zależności od stopnia wyznaczonego celu...dla osób pragnących w krótkim czasie poprawić swoją sylwetkę, ładnie wyrzeźbić swoje ciało czy osiągnąć płaski brzuch ...odzyskać dobre samopoczucie

Spełniamy każde wymagania i potrzeby klienta indywidualnego lub grupy w kraju i za granicą!

Zadzwoń już dziś  502954141